A 2014-s szezonzáró Extreme Cowboy Race - Reca eredményei:

Az alábbi pontokat az exca.sk oldaláról vezettük át.

EWD (sérült lovasok csoportja)
1. Filip Graňo (125,92)
2.Lukáš Vosátko (114,07)
3.Mirko Šidlo (112,45)
4.Rudko Ochaba (110,51)

YOUNG GUNS
1.Lucka Lutišanová (119,31)
2.Evka Vantoortelboom (86,35)

NOVICE
1.Kika Kotianová (113,36)
2.Hanka Benediktová (111,1)
3.Viktória Horníková (99,525)
4.Jana Staňáková (99,39)
5.János Jos (94,32)
6.Miška Hallová (88,25)

YOUTH
1.Laura Árestová (184,04)
2.Tamara Hámorová (169,34)
3.Mercedes Makrai (143,48)
4.Laura Árestová (Rocky) (136,49)

NON PRO
1.Majka Merková(176,71)
2.István Horváth (176,06)
3.Aďa Takácsová (162,01)
4.Veronika Uhlárová (159,59)
5.Mireku Hajas Orsolya (159,11)
6.Martin Potoček (144,13)

PRO
1.Miško Merka (178,33)
2.Fruszina Szabó (164,09)
3.Laura Árestová (159,74)
4.Aďa Takácsová (158,25)
5.Lucia Celecová (80,78)
6.Halápi Roland (74)


Extreme Cowboy Race - Korda Filmstúdió 2014.07.12. 

 

Indított versenyzői kategóriák és nyertesek:

Young Guns (7-11 éves korig)
I. Eva Vantottelbroom 81,75 pont

Youth (12-17 éves korig)
I. Laura Arestova - 147,25 pont
II. Tamara Hamorova - 137,25 pont
III. Katona Edina - 66,75 pont

Novice (kezdő kategória)
I. Czeloth - Csetényi Gyula - 77 pont
II. Jana Stanakova - 54,75 pont

Intermediate ( középhaladó kategória)
I. Makrai Mercédesz - 140,75 pont
II. László Viktor - 104 pont
III. Lükő Annaróza - 103,75

Non-Pro (haladó kategória)
I. Rónaszéki Regina - 149,5 pont
II. Egyed Anna - 138,75 pont
III. Maria Merkova - 123,25 pont

Pro (profi kategória)
I. Lucia Celecova - 142,75 pont
II. Michal Merka - 138,25 pont
III. Vargha László - 134,25 pont

Gratulálunk a nyerteseknek!!


2014. május 17. Rodeo Ranch eredmények:

 

Az első hivatalos Extreme Cowboy Race versenyen voltak tagsággal rendelkező indulók és megengedett volt a tagsági nélküli induls is, azonban a tagsággal rendelkezők a díjazásba nelőre kerültek, így az elindított 7 kategóriában a kategória nyertesek a következőként alakultak:

Young Guns

Nina Smilnakova            I. hely

Eva Vontorrtelboom      II. hey

Greenhorse

Koloszár Roxi                  I. hely

Dominika Chmelavova   II. hely

Lükő Annaróza               III. hely

Jana Stanakova             IV. hely

Novice

László Viktor                    I. hely

Stefan Sterk                     II. hely

Katerina Zuziova             III. hely

Youth

Katona Edina                    I. hely

Laura Arestova                II. hely

Silvia Ranjicova               III. hely

Tamara Hamorova          IV. hely

Intermediate

Markay Mercédesz          I. hely

Kövesdi Kamilla               II. hely

Nagy Nicole                     III. hely

Domonkos Virág             IV. hely

Tóth Olivér                       V. hely

Domonkos Bálint            VI. hely

Korcz Miklós                   VII. hely

Non - Pro

Rónaszéki Regina             I. hely

Hajas Orsolya                   II. hely

Jana Marekova                III. hely

Richard Svec                    IV. hely

Gera Edina                        V. hely

Maria Merkova                 VI. hely

PRO

Michal Merka                     I. hely

Lucia Celecova                 II. hely

Szabó Fruzsina                III. hely

Halápi Roland                  IV. hely

Wenczel Dávid ( Lincoln )V. hely

Wenczel Dávid ( Charley Dancer ) VI. hely

Pataky Kata                       VII. hely

Az összesített pontok alapján a helyzet változik azonban a jövőben tagsági nélkül elindulni hivatalos EXCA versenyen nem lehet.
 


Bellandor lovarda - Unextreme Cowboy Race


A 2014-s év első versenyén amely egy Un-Extreme verseny volt. 30 indulót láttunk és összesen 59 futamot.
Az összesített eredményeket az alábbi képen láthatjátok.

Kategória jelzések:

P    -    Pro
NP -    Non-Pro
Y    -    Youth
I      -   Intermediate
G    -   Greenhorse
YG  -   Young Guns

Kattints rá a nagyításhoz

A kategóriák szerinti nyertesek:

Pro kategória:                1. Halápi Roland - Cafi (Zafír)
Non-Pro kategória:        1. Rónaszéki Regina - Bianka
Youth kategória:            1. Arestova Laura - Hattatittlla
Intermediate kategória: 1. Molnár Mónika - Táltos
Greenhorse kategória:  1. Lükő Annaróza - Sámán
Young Guns kategória: 1. Katona Edina - Cindy el Greco